O tej stronie

Aktualizacja: 20 lut 2018

Zapraszam na moją stronę. Trochę to odwrotna kolejność w stosunku do normy, bo najpierw napisałam książkę kucharską, publikowałam w gazetach, wymyśliłam program telewizyjny, a strona na końcu. Dzięki temu, mam już coś do pokazania i wiem jak chcę to zrobić.

Mam nadzieję, że strona się Państwu spodoba, bo robiłam ją sama i kompletnie nie mam do niej dystansu. Traktuję ją bardzo osobiście i jestem zżyta z każdym jej elementem. Chciałam, żeby była ładna, nieprzegadana i prosta w nawigacji.

I tak przepisy podzieliłam na: wegetariańskie, napoje, przystawki, śniadania, sałaty, zupy, dania główne, dodatki, desery oraz chleby i bułki. Oprócz tego będą rozmaite materiały wideo i seria "Gość w dom", czyli rozmowy z moimi gośćmi o kuchni ich domu rodzinnego, przeczytane, czyli o książkach kulinarnych, które zrobiły na mnie wrażenie i na wyjeździe, czyli rzeczy podpatrzone w podróży.

Tyle o stronie, choć ona wiele o mnie powie. Kocham jeść, gotować dla moich bliskich, słuchać przy tym dobrej muzyki i pić wino. Smacznego i na zdrowie!


76 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Chleb z garnka

Zupa miso

Panzanella

© 2018 by KaMe blog kulinarny, gotowanie, przepisy, katarzyna meller 

e-mail: kat.meller@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now